Zapraszam na sesje świąteczne

w sezonie 2023

W tym roku dostępne są:

  • sesja świąteczna w studio "KREATYWNIE STUDIO" na ul. Unii Lubelskiej 3 w Poznaniu
  • zimowa sesja plenerowa
  • sesja w szklarni "SZKLARNIA POD CZEREŚNIĄ" 
  • domowa sesja lifestyle z przygotowań do świąt
 

Sesja w studio

Zapraszam na sesje świąteczne w studio w Poznaniu.

Dostępne pakiety sesji:Sesja MINI - 5 zdjęć w formacie jpg przesłanych drogą elektroniczną - cena 350 złSesja STRANDARD - 10 zdjęć w formacie jpg przesłanych drogą elektroniczną oraz 10 wydruków 15x21 cm - 450 zł ( w grudniu nie ma odbitek).  Osoby, które byli moimi klientami dostaną jedno ujęcie gratis.Czas trwania sesji to maksymalnie 45 min. Proszę o punktualne przebywanie :)

Zimowa sesja plenerowa

Zapraszam na proste zimowe sesje plenerowe!Spotykamy się w grudniu w zimowej aurze w otoczeniu drzew iglastych, liczymy też na odrobinę śniegu czy też na świątecznym Jarmarku w Poznaniu.Należy samodzielnie przygotować sobie stylizacje w klimacie ciepłych sweterków i rękawiczek.

Sesja w szklarni

Sesja w szklarni to ostatnio coś unikalnego w naszym rejonie.

Sesja odbywa się w Poznaniu i trwa 30 minut. Cennik sesji:8 zdjęć wraz z odbitkami w formacie 15x21 cm ( w grudniu nie ma odbitek) - 550 zł Obrobione zdjęcia w formacie elektronicznej i odbitki otrzymujecie przed świętami.Poniżej zdjęcia zeszłoroczne.

Domowa sesja lifestyle z przygotowań do świąt

Zapraszam na domowe sesje lifestyle z przygotowań do świąt!

Spotykamy się w grudniu u Was w domu i robimy klimat świąteczny, ubierając choinkę czy lepiąc pierogi czy dekorując pierniki :)