CZEŚĆ! MAM NA IMIĘ MILENA

Jestem fotografem. A poza tym najukochańszą ciocią, matką wszystkich kociąt „kociara” oraz poza fotografią uwielbiam przyrodę, zwierzęta, koncerty, długie spacery oraz zapach świeżo palonej kawy mhmm…

Dlaczego zostałam fotografem?

– zawsze wiązałam swoją przyszłość z tworzeniem, chodziłam do szkoły plastycznej
– chciałam być ilustratorem, robić tatuaże, a Photoshop był dla mnie formą rozrywki
– poszłam na kursy fotograficzne, odłożyłam na swój pierwszy aparat
– dostałam się na kierunek fotografii na ASP w Poznaniu
– znów poszłam na zaawansowane kursy foto
– dopiero od 3 lat określiłam swoją niszę i styl. To był moment przełomowy dla mojej firmy

Chętnie sfotografuję, jak bawisz się z dziećmi na dywanie, walczysz z kotem o miejsce na fotelu czy jak pijesz kawę w kuchni z ukochaną osobą.

Rodziny inspirują mnie najbardziej, dlatego uwielbiam sesje rodzinne. Dzieci kształtują cały świat. Ciocię Milenę łatwo owijają sobie wokół swoich małych słodkich paluszków.

MAM SWOJE SPOSOBY! 🙂

Jest mi bardzo miło, że do mnie trafiliście. Tym bardziej będzie mi miło jeśli zdecydujecie się na sesję zdjęciową w moim wykonaniu.

Kiedy swoją przygodę rozpoczęłam z różnymi wspaniałymi rodzinami, postanowiłam spróbować czegoś nowego. Cała ja! Więcej, więcej, więcej….

Poza fotografią dziecięcą i rodzinną, zapraszam Was na fotoreportaże ślubne, okolicznościowe, lifestylowe, sesje narzeczeńskie, portretowe czy ciążowe.

Witaj w moim świecie!

Mam nadzieję, że uda nam się spotkać i stworzyć razem coś wyjątkowego – Twoje bezcenne wspomnienia! Przekonacie się także, że sesje to fajna zabawa, okazja do ciekawego spędzenia czasu razem.

Do zobaczenia!

Milka