Karolina Kowalonek

„Gorąco polecam usługi Mileny 🙂 Zrobiła nam świetną sesję z niesfornym psem 🙂 Opanowała psi żywioł, uchwyciła emocje, była aktywna, kreatywna i elastyczna. Zdjęcia są piękne pod względem koloru i jakości. Terminy ekspresowe. Na pewno wrócimy :)”.

Kamil Nowakowski

„Bardzo profesjonalne podejście. Sesja była wykupiona w postaci bonu i nie było problemu żeby umówić dogodny termin. Milena potrafi stworzyć naprawdę super atmosferę i fantastyczne warunki. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni i jeśli ktoś szuka fotografa do sesji rodzinnej to polecam Milenę bez wahania bo robi to naprawdę z pasją”.

Monika Rek

„Polecam usługi Mileny na 1000%,a nawet i więcej! Po raz trzeci mieliśmy robione zdjęcia, po raz kolejny się nie zawiedliśmy. Sesja w plenerze robi furorę, piękne ujęcia i świetna atmosfera. Do zobaczenia już niedługo w tym roku i kolejnym☺”

Kasia Matiak

„Polecamy z całego serca. Milena to uosobienie spokoju i profesjonalizmu. Zdjęcia, które otrzymaliśmy zapierają dech w piersiach. Są kwintesencja tego szczególnego dnia! Pamiątką, do której będziemy powracać z uśmiechem na twarzy i łezką w oku. I to dzięki Milenie. Zatrzymała wyjątkowe chwile i emocje za co bardzo jej dziękujemy! Z czystym sumieniem mogę polecić usługi Mileny”

Magda i Paweł

„Jesteśmy ogromnie zadowoleni ze współpracy, zdjęcia wyszły przepiękne, bardzo naturalne i klimatyczne. Podczas sesji Milena wprowadza bardzo przyjemna, luźną atmosferę, dzięki czemu czuliśmy się bardzo swobodnie i nie byliśmy skrępowani, mimo że zazwyczaj nie czujemy się komfortowo pozując do zdjęć. Reportaż ślubny wyszedł naprawdę przepięknie (i to nie jest tylko nasza opinia!), widać w nim dużo prawdziwych emocji ☺️
Bardzo polecam!!!”